Czarodzieje mogą wszystko!

Czarodzieje mogą wszystko.

Podobno ta książka potrafi obudzić czarodziejską moc.
Słyszałem też, że pomogła w realizacji marzeń i przyniosła dobre zmiany w życiu wielu osób, dlatego chciałbym aby dotarła do wszystkich, którzy jej potrzebują.
Zapraszam Cię w podróż, w której nauczysz się jak przeniknąć przez subtelną granicę pomiędzy marzeniami, a otaczającą rzeczywistością.

Dariusz Chwiejczak

” – Czym są czary, profesorze?
– Całe nasze życie jest wielkim czarem. Darem, który otrzymujemy w chwili narodzin. Tylko od nas zależy, co z nim zrobimy. Jednym przecieka ono przez palce, inni dokonują niezwykłych czynów. Bywa też, że poświęcamy swoje życie innym, znajdując w tym najwięcej radości i spełnienia. Niezależnie od wybranej drogi można być bardzo szczęśliwym albo zrezygnowanym.
– W takim razie jaka jest nasza rola? – zapytał Mati.
– Świadomie przeżywać dobre chwile naszego życia i brać odpowiedzialność za swoją przyszłość. Poddawanie się temu, co przyniesie los, to wielki błąd. Powinniście wiedzieć, że mamy ogromny wpływ na to, jak nim pokierujemy. Jednak największą sztuką jest postępować tak, by pozostawiać po sobie dobre wspomnienia. Nie wolno robić przykrości innym. Należy też mądrze dbać o tych, których strumienie przyszłości splatają się z naszymi. To duże wyróżnienie i wielka odpowiedzialność. „

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Urzekła mnie prostotą przekazania tak głębokich i ważnych zasad życia. Kilka magicznych reguł, łatwych do zapamiętania i wdrażania w codziennym życiu pozwala każdemu (nie tylko małemu) poczuć się czarodziejem i w stosunkowo łatwy sposób wprowadzić magię do codziennego życia.

Zadziwiające jest to, że wszystkie magiczne reguły zawarte w tej książce są w większości bardzo dobrze znane.

„Wiele czarodziejskich spraw wydaje się czymś nowym, chociaż otaczają nas na co dzień. Czary polegają między innymi na opanowaniu tych spraw, które chociaż powszechnie dostępne, pozostają niezauważane i niedoceniane. „

Książka w przyjemnie przystępny sposób uczy… jak być czarodziejem swojego życia!

Wszystkim, którzy czują w sobie magiczną moc albo bardzo chcieli by stać się czarodziejami, małym i dużym… serdecznie polecam!

Książka jest do ściągnięcia całkowicie bezpłatnie:
Czarodzieje mogą wszystko.pdf

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s